O nas

Restauracja Hirado Sushi

Hirado Sushi to owoc marzeń zwykłych ludzi o niezwykłym miejscu. To świat tworzonych z pasją smaków i kompozycji, który każdego dnia odkrywamy na nowo. Świeże składniki, oryginalna receptura przygotowania ryżu oraz doświadczenie doprawione szczyptą kreatywności – oto nasz przepis na wyjątkowe sushi, którym chcemy się z wami podzielić.

Długo oczekiwaliśmy na dzień, w którym zakończą się wszystkie pracę związane z otwarciem lokalu. Musieliśmy mieć jednak pewność, że Hirado spełni oczekiwania – nie tylko nasze, ale przede wszystkim klientów. Cierpliwość popłaciła. Oficjalne otwarcie lokalu nastąpiło we wrześniu 2017 r. i od tego czasu z dumną i ogromną satysfakcją możemy robić to, co wychodzi nam najlepiej – tworzyć sushi.

Hirado specjalizuje się w zamówieniach z dowozem, nie oznacza to jednak, że nie możesz nas odwiedzić! Uwielbiamy gości, dlatego gorąco zachęcamy do osobistej wizyty w lokalu. Przyjdź i powiedz nam, co lubisz, a na własne oczy przekonasz się, dlaczego sushi to całe nasze życie.